Безбедности у саобраћају

20.02.2018. године у сали СО Ковин инспектор саобраћаја Горан Терзић је одржао предавање о безбедности у саобраћају матурантима наше школе.
Ђаке је упознао са догађајима који су свакодневница у саобраћају и који могу бити фатални, као и са статистиком  о броју жртава. Матуранти су упознали и Ивицу Станишића који им је испричао о свом личном искуству о саобраћајној несрећи. Битно је поштовати правила вожње, навео је Горан Терзић.

Ученици су имали прилику да погледају неколико краћих филмова о саобраћајним несрећама, након чега су имали могућност да пробају наочаре за симулацију и да испробају вожњу на рампи и да науче како се правилно везује појас.

Предавању су присуствовали професор Боја Пауновић, Весна Ратковић и Весна Павловић-Кирилов.

Весна Павловић-Кирилов