Професори наше школе на скупу у организацији Трговинско угоститељска школа "Тоза Драговић" из Крагујевца

Професори наше школе, Ивана Шалипур и Милан Радивојев посетили су 28. септембра скуп који је организовала Трговинско угоститељска школа "Тоза Драговић" из Крагујевца.
Скуп је одежан у хотелу Шумарице где је и била одржана презентација приручника практичне наставе.
Програм презентације је спровео ЕРАЗМУС европске комисије.
Њихов програм обухвата сарадњу наших средњих школа са партнерима из других земаља и могућност обављања стручне праксе.
Потребно је пронаћи партера или организацију из других земаља и спојити школу преко  фондације Темпуса или Националне агенције.
Овим би ђаци имали могућност да се упознају са начином рада стручне праксе и у другим земљама.

Утисци наших професора су веома позитивни јер су на овом стручном скупу имали прилику да се упознају са новинама које се дешавају у свету и да исте презентују ђацима смерова кувар, конобар  и посластичар кроз праксу.