WILLKOMMEN такмичење у нашој школи

У суботу 18. маја у нашој школи је одржано по први пут, седмо по реду WILLKOMMEN такмичење из немачког и енглеског језика у организацији Немачко-аустријског културног едукативног Центра Willkommen. Такмичари у категорији немачког језика били су Богољуб Павловић и Роберт Миловановић из одељења 1.тхт са својим координатором проф. Оливером Милер-Здравковић. У категорији енглеског језика ученици Марко Мариновић и Александра Бјелић из одељења 1.тхт, Драган Бранковић из одељења 2.кп, Никола Дракула из одељења 2. тт и Драган Крецуљ из одељења 3. пт са координатором проф. Биљаном Гајић. Дежурство на такмичењу су обавили проф. Драгана Андјелковић-Манић за немачки језик и проф. Срђан Ђан за енглески језик.

Захваљујемо се свим учесницима и директорки Весни Павловић-Кирилов која је обезбедила новчана средства за учешће на овом такмичењу и тако нашим ученицима пружила прилику да се такмиче за неке од награда, међу којима је најатрактивнија - путовање у Беч.

Координатор такмичења, проф. Венера Арсенов-Бојовић