У петак 20.03.2015. године предметни наставници угоститељске групе предмета Кулезић Мијаило, Петровић Жељка и Пивљаковић Ненад одржали су угледни час под називом „Припрема, сервирање и услуживање енглеског доручка“. Главни актери овог перформанса били су ученици првог разреда смера кувар-конобар, а посматрачи наставници из других подручја рада. Ученици су показали како се облик рада комбинује са врстом доручка који се услужује, и најважније, како мора постојати одлична комуникација између актера у кухињи и актера у сали за услуживање.
Овај час је пружио ученицима прилику да покажу стечена знања и умећа свог заната, а нама прилику да уживамо у укусном енглеском доручку.
Када сланим и слатким ђаконијама додамо сјајну атмосферу и добрo расположење, уз истовремено учење, угледни час не може да омане.
Свака част ученицима и предметним наставницима на успешно реализованом угледном часу.

Тања Хајду уз подршку Жељке Петровић