Покрајински секретеријат за образовање, прописе, управу и националне мањине- националне заједнице доделио је средства нашој школи ради опремање кабинета за услуживање и практичну наставу, путем конкурса, а на основу пројекта са којим смо конкурисали.

На иницијативу и идеју професорке Живане Крејић, уз техничку подршку професорки Тање Хајду и Драгане Љубојевић, помоћ у реализацији пројекта професора Милана Радивојева и Миајла Кулезића, као и уз пуну подршку директора школе Игора Тришића, школа је аплицирала са предлогом пројекта за опремање наведеног кабинета и добила средства у износу од 200.000 динара.

Овом приликом захваљујемо Покрајинском секретеријату што нам је помогао да опремимо и осавременимо наш кабинет куповином различите врста инвентара који нам је важан за рад и који ће служити свима нама и надамо се донети много радости и успеха нашим ученицима у даљем раду.