Одељењe за јавне службе и општу управу Општинске управе Ковин, у сарадњи са Центром за културу Ковин и под покровитељством председнице општине, организовало је традиционални пријем и свечану доделу диплома за „вуковце“ и најуспешније ђаке основних и средњих школа са територије општине у школској 2016/17. години.
У име локалне самоуправе, присутне је поздравила и уручила награде најбољима Бојана Митровић Тасић, чланица Општинског већа општине Ковин.

Дипломе и вредне књиге уручене су вуковцима, ђацима генерације и ученицима који су освојили једно од прва три места на такмичењима покрајинског, државног-републичког нивоа, као и на интернационалним надметањима.
Савет за младе СО Ковин традиционално је наградио ђаке генерације средњих школа лаптоп рачунарима, које им је уручио председник Савета, Вендел Ваштаг.
И ове године пригодне поклоне добили су не само ученици, већ и њихови ментори – учитељи и наставници који су их припремали за врхунска остварења.

Ученици генерације наше школе су Младеновић Анђела, Јовановић Давид и Новаков Славко.

Извор и фотографије: www.kovin.org