Међународни дан толеранције

Поводом Међународног дан толеранције -16. новембра ученици првог разреда  цвећара наше школе су организовали и учествовали у радионици под називом „Толеранција и дискриминација, која се одвијала кроз два часа 23.10. и 30.10.2018. године. Кроз игру и разговор су испољили, али и прихватили своје и туђе различитости, схватили појмове толеранције и дискриминације и како на њих реаговати у ситуацијама када су оне присутне.

Ова радионица је послужила као увод у Међународни дан толеранције и саставни је део радионичарских активности у оквиру грађанског васпитања.

У припреми и реализације радионице су учествовали сви ученици, одељењски старешина Јелена Стојановић, психолог школе Драгана Љубојевић и предметни наставник Венера Арсенов Бојовић.